Київ:
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Гарантія якості

Гарантія якості

Бренд безкаркасних меблів SanchoBag виробляє крісло-мішок на українському ринку з 2011 року. За цей час компанія зарекомендувала себе, як виробник якісних та доступних безкаркасних меблів та крісел мішків з хорошими цінами та високим рівнем обслуговування.

 


Гарантія

Поширюється для всіх виробів та продукцію Sanchobag (крісло-мішки, дивани та пуфи) діє гарантія 2 роки, яка поширюється на шви та якість пошиття. У разі виявлення виробничого дефекту під час гарантійного періоду, Ви можете звернутися до наших менеджерів, якщо ви захочете поміняти модель або повернути гроші.

 


Заміна

У період 14 днів з моменту оплати безкаркасних меблів Sanchobag можна оформити заміну верхнього чохла безкоштовно. Якщо Вам не підійшов колір і тканина придбаного крісла-мішка, Ви можете поміняти на чохол, вибравши відповідний варіант у нашому Інтернет-каталозі.

 


Повернення

Діє 14 днів оформленої покупки Ви можете повернути вироби, куплені в нашому Інтернет-магазині, згідно із Законами України «Про захист прав споживачів». Повернення буде здійснено за умов:

* безкаркасні меблі не були у використанні, і не мають видимих ​​пошкоджень, дефектів;

* Збережено зовнішній товарний вигляд і цілісність оригінальної упаковки.


У разі повернення клієнт оплачує зворотну доставку товару згідно з чинними тарифами.

 

Звертаємо Вашу увагу, що гарантія, заміна та повернення виробів можливі виключно у разі правильного зберігання та експлуатації безкаркасних меблів SanchoBAG.