Київ:
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Про компанію

Про компанію

SanchoBag - виробники безкаркасних меблів та крісел мішків №1 в Україні!

 


Раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-магазину! Компанія Sanchobag з 2011 року є присутньою на ринку України, з кожним роком розширюючи свою клієнтську базу. Нашою метою ми бачимо забезпечення українського споживача таким неординарним та якісним товаром, як крісло мішок різних моделей та іншими безкаркасними меблями, просуваючи цю продукцію у широкі маси.

 


Ми пропонуємо великий вибір різноманітної продукції за даним профілем. Різні моделі безкаркасних меблів та їх величезна кількість дозволяють кожному нашому Клієнту вибрати собі саме те, що потрібно. Ми не тільки здійснюємо продаж бін-бегів, але також організуємо їх прокат, що дуже зручно та практично під час проведення усіляких івентів та заходів. Доставка та встановлення входять до переліку наших послуг, так що в даній ситуації Вам не доведеться ні про що клопотатися – ми все беремо на себе! Ми – виробники крісел мішків та безкаркасних меблів. А це означає, що ми здатні забезпечити необхідний рівень якості продукту та нести за нього повну відповідальність.

 


Ціна наших крісел мішків також є дуже привабливою, ми орієнтовані на Клієнта і завжди раді зробити наш бізнес взаємовигідним! Можливе замовлення у виробництво індивідуальних варіантів дизайну крісел мішків. Ми працюємо з широким спектром перевізників та платіжних систем, тому процес замовлення та придбання нашого прекрасного товару – максимально простий і зрозумілий. Наші крісла мішки – це безкомпромісний комфорт. 100% гарантія якості. Не пропустіть можливість бути в тренді разом з нами, інтернет магазином крісел мішків Sanchobag! Бажаємо приємних та радісних покупок!

 


Професійна команда SanchoBAG

 


Реквізити компанії
Товариство з обмеженою відповідальністю «САНЧОБЕГ»
Директор: Остапенко Ігор Аркадійович
Код ЄДРПОУ: 39927178
ІСН: 399271726591
Р/Р: 26006052753003
МФО: 300711
Отримувач: ТОВ «САНЧОБІГ»
Банк отримувача: ПАТ КБ ПФ ПриватБанк у м. Києві
Юридичні адреси: 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 25-А