Київ:
099 555 72 07
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Блог > Міжнародний день написання листів Діду Морозу sanchobag.ua

Міжнародний день написання листів Діду Морозу sanchobag.ua

У грудні місяці, незадовго до Нового Року, у всьому світі відзначається особливий день - офіційно 4 грудня покликаний бути Днем написання листів Діду Морозу. Дата урочистості обрана цілком логічно, адже в цей період на вулицях загоряються перші урочисті вогники, сніг вкриває білим покривалом кожен провулок, а в повітрі відчувається запах прянощів і мандарин, загалом все навколо стає таким казковим і чудовим, що здавалося б час загадувати бажання вірити в чудеса і писати листи головному чарівнику - Діду Морозу

 

 

Незважаючи на те, що казковому дідусеві понад 2000 років, він не відстає від технічного прогресу, він має свій сайт і пошту, на яке надсилають листи всі дітлахи світу. Але цього року йому знадобилася допомога, тому ми ніяк не могли не відреагувати, і розробили наш варіант написання листів для клієнтів міжнародної компанії SanchoBag.

 


Умови дуже прості:

 


1) Підпишіться на нас у соціальних мережах Instagram и Facebook, де проходитиме розіграш.
2) Запропонуйте написати дитині листа Дідусеві Морозу і намалювати до нього малюнок.
3) Надішліть листа нам за адресою: м. Київ, 02000, вул. Гусовського, 2, квартира 51. Ім''я отримувача: Кравченко Каріна Володимирівна.

 


РЕЗУЛЬТАТИ АКЦІЇ:

 


Найкращі (щирі та душевні) 30 листів гарантовано отримають у подарунок крісло-мішок від компанії SanchoBag у тканині оксфорд, розміру L (вибір кольору за Вами). Решта учасників гарантовано отримає знижку - 18% на крісла-мішки.

 


Незалежно від того хто і коли написав і відправив лист, ми обіцяємо дуже уважно ставитися до всіх послань, головне, щоб лист був відправлений до 05.12, був правильно вказаний адресат і номер телефону для зворотного зв''язку, а також Ви можете стежити за нами у соціальних мережах упродовж цього часу, адже 15.12 о 10:00 ми у прямому ефірі Instagram оголосимо переможців!

 


Бажаємо всім натхнення та гарних теплих свят разом із SanchoBag!Вам буде цікаво:


//