Київ:
099 555 72 07
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Блог > Крісло-мішок від Діда Мороза

Крісло-мішок від Діда Мороза

Йо Хо Хо! Вже другий рік поспіль компанія SanchoBag має Почесний статус "помічника Дідуся" та приймає дитячі листи. Минулого року ми направили 30 крісел-мішків своїм переможцям із найприємнішими та найчутливішими побажаннями. Деякі з них ми публікували в мережі Instagram і ви можете подивитися, як це було.

Але цього року ми хочемо отримати якнайбільше дитячих привітань, віршів та усмішок, щоб передати Дідусеві, де на нього чекають:

 

1) Підписуйся на нашу сторінку в Instagram - sanchobag.ua

2) ЗАПИСУЙТЕ STORIES РАЗОМ З ДИТИНОЮ. В якому скажіть, що хочете отримати в подарунок і кілька приємних слів для Діда Мороза

3) Не забудьте відзначити нашу сторінку та вказати хештег #SanchoBagДаруєкрісло

4) Чекайте на дату отримання подарунків* - 13.12.2019 і заходьте у прямий ефір о 12:00, щоб почути своє ім''я та забрати приз під ялинку.

 

Будьте уважні: ми дуже відповідальні "помічники Дідуся", тому уважно перевірятимемо кожне звернення.

 

Які подарунки отримують діти?
Перші 10 переможців отримають 10 крісел-мішків (розмір S, тканина оксфорд, колір: на вибір).
Між рештою учасників розігруватиметься 30 пуфів Кубик (30*30*30см, оксфорд, колір: на вибір) та знижка -15% на весь асортимент до Нового року!

Як проходитиме вибір переможців?

Кожне звернення буде переглянуте нашим головним Дідом Морозом - Олександром Санчобегом та проголосимо список переможців у прямому ефірі, враховуючи з яким ентузіазмом батьки та діти підійшли до звернення Дідуся

 Вам буде цікаво:


//