Київ:
099 555 72 07
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Блог > Навіщо купують крісло-мішок і в чому їхня різниця?

Навіщо купують крісло-мішок і в чому їхня різниця?

Слідкуючи за сучасними тенденціями, напевно, кожен бачив такий чудовий інноваційний продукт, як безкаркасні меблі, а зокрема – крісла-мішки. І, напевно, хоч раз замислювалися про покупку такого продукту. Ми завжди шукаємо нові способи і способи зробити Ваше життя комфортнішим і затишнішим, а купити крісло-мішок – просто чудова знахідка! Формат виробу настільки універсальний і в той же час незвичайний, що його можна вписати абсолютно в будь-який інтер'єр і не тільки. Завдяки компактності і високій мобільності, такі аксесуари можна легко використовувати як портативний засіб для підвищення комфорту під час відпочинку на природі або на дачі.

 


С чего мы начнем? А начнем ми, як і положено, з базисом. Перше і найголовніше питання, на яке ви повинні відповісти собі: з якою метою я купую крісло-мішок? Від цієї відповіді будуть залежати всі інші нюанси покупки, тому цей момент є важливим і визначає напрямок вибору. Як показує практика, є такі основні цілі покупки крісла-мішка:

 


1) Для домашнього використання.

2) Для використання як вуличний аксесуар.

3) Для універсального використання.

4) Для комерційного використання.

 


Вивчивши наші матеріали, ви на 100% будете обізнані і легко вирішите для себе завдання «як купити крісло-мішок»!

 


Важливе питання, яке хвилює нас у будь-якому випадку: форма крісла-мішка. Ми пропонуємо дуже широкий вибір форм продукції. Тут все буде залежати тільки від вашої фантазії. Дуже добре вишити традиційні кресла-мішки у формі форми, вони ж – кресла-ячі. Вони чудово виглядають в інтер'єрі, їх можна поєднувати з такими колірними варіантами, вони просто підходять куди завгодно. Крісло-м'яч універсальне - найвище! Кресло-руша – вже трохи звужений варіант в плані універсальності, але виглядає більш благородно. Ви можете створювати класні поєднання кольорів і фактур, щоб найкращим чином освіжити інтер'єр. Форм-фактор «груша» займає досить значну частину нашої колекції, тому є з чого вибрати, будьте впевнені! Можна взяти крісло у формі піраміди - це теж дуже оригінально і зручно! А головне, він чудово стоїть в кутку, що іноді так чудово освіжає інтер'єр кімнати. У деяких випадках дуже успішно

 


Розмір кресла-мешка – друга обставина, яка впливає на наш вибір. Розмірна сітка така, що охоплює всі можливі випадки використання, від дитячої кімнати до проведення конференцій. Вам потрібно буде вийти з прикладної цілі продовжити, що ми перечислили трохи вище. Цілком логічно, що в першому випадку необхідно орієнтуватися на розміри L, XL, а в другому - немає іншого виходу, як звернути увагу на XXL.

 


Ну що ж, переходимо до матеріалу. Його вибір важливий як для цільового призначення, так і для питання ціни товару. Ми пропонуємо на ваш вибір пошиття крісел з таких матеріалів як шкірозамінник, велюр, Оксфорд, Квінс або набивні тканини. Абсолютно зрозуміло, що купувати крісло-мішок потрібно практичне, тому якщо є фактор його інтенсивного забруднення, то варто звернути більше уваги на варіанти з шкірозамінника. У тому випадку, якщо це умови житлової кімнати, можна взяти і велюрові моделі – вони приємні на дотик, теплі і м’які, що створює прохолодну атмосферу в будинку.

 


Ми були раді надати вам корисну інформацію про те, як вигідніше вибрати крісло-мішок. Далі можете носити поради, Ви з легкістю правильно відрізняєтеся від програм і відмовляєтесь від максимального достовлення!

 Вам буде цікаво:


//