Київ:
099 555 72 07
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Блог > CyberMonday | SanchoBag

CyberMonday | SanchoBag

Що таке кіберПонеділок?

 


Кібер понеділок є онлайн-шопінг версією Чорної П''ятниці і проходить наступного після неї понеділок. Найприємніше в цьому випадку те, що покупки ви можете робити з дому, на роботі або в будь-якому місці за наявності комп''ютера або смартфона. Якщо ви не хочете штовхатися в магазинах та боротися за обраний вами товар, то кіберпонеділок саме ваш день, щоб отримати чудову знижку на товар з нашого розпродажу SUPER SALE.

 


Звідки до нас прийшло це свято?


Традиційна назва - Cyber ​​Monday прийшло до нас не так давно, хоча подібний розпродаж у США вже як 10 років з кожним роком набирає популярності. А все тому, що американські маркетологи помітили тенденцію, що офісні працівники оформляють замовлення ще через кілька днів у режимі онлайн, навіть коли глобальний розпродаж вже закінчився. Саме це спостереження спонукало створити аналог Чорній П''ятниці - кіберПонеділок - для тих, хто не готовий витрачати час на стомлюючі пошуки знижок та черги в магазинах, але все ж таки не готовий пропускати таку можливість здійснити купівлю товару, який давно помітив.

 

Який діапазон знижок?
SanchoBag – виробник безкаркасних меблів, цього року також бере участь у кіберпонеділку. Повний діапазон знижок на товари у категорії SUPER SALE ви можете подивитися вже зараз. Знижки на товари сягають 30%. А це означає, що ви маєте можливість придбати меблі, які не встигли забронювати на Black Friday.

Приєднуйтесь до розпродажу в КіберПонеділок прямо зараз! Кращі товари довго не чекають.

Передплатники SanchoBag дізнаються про акційні товари та знижки першими, якщо хочете отримувати корисні розсилки та акційні товари з цього моменту - просто залиште ваш email адресу в рядку підписки внизу.


При оформленні замовлення On-Line -10% на будь-яку модель з каталогу, на яких вказана знижка, крім:


● Наповнювач;
● Змінних чохлів;
● Столів;
● Каркасних меблів;
● Поролонових подушокВам буде цікаво:


//