Київ:
099 555 72 07
0 грн
Меню
0 грн
UA RU
Каталог
Клієнти
Брендування
Оренда
Безкаркасна мебель
Контакти магазинів
Кошик
0 грн
Київ:
099 555 72 07
Головна > Блог > Безкаркасні меблі в дитячій кімнаті

Безкаркасні меблі в дитячій кімнаті

Дитяча кімната – це окремий світ усередині кожного будинку, де немає правил, а є лише казка, в якій беруть участь не лише діти, а й предмети інтер''єру, що їх оточують.

 

Вибираючи меблі для дитячої, в першу чергу необхідно звертати увагу на її функціональність та травмонебезпечність для малюка. Також меблі повинні бути не банальними - навряд чи дитина довго сидить у кріслі, виконаному в стилі вікторіанської епохи.

Тому необхідно вибирати такі меблі, які зацікавлять дитину своєю нестандартною конструкцією та барвистим дизайном. Оскільки сірі та похмурі предмети меблів з минулого з таким завданням не справляються, радимо дбайливим батькам звернути увагу на яскраві та затишні бін-бенги.

 

 


Використання крісла-мішка в ігровій кімнаті або дитячій спальні важко переоцінити:
*Насамперед, воно безпечне завдяки своїй м''якості та відсутності гострих кутів. Ви будете впевнені, що дитина захищена від випадкових пошкоджень та небезпечних падінь.
*Другий фактор – легкість. Безкаркасні меблі досить мобільні, і дитина зможе самостійно формувати обстановку кімнати, переміщаючи бін-бенг, що непросто робити з каркасними предметами меблювання.
*По-третє, бін-бенг здатний приймати будь-яку форму тіла дитини, дозволяючи їй повноцінно розслабитися після активного дня в школі і допомагаючи зняти напругу з хребта після тривалого проведення за письмовим столом.

 

 

 


Індивідуальність, неповторність, свобода – важливі категорії, які діти хочуть втілити у своїй кімнаті та зробити це Ви зможете завдяки яскравим та комфортабельним бін-бенгам. Крісло-мішок створить неформальну атмосферу і відмінно впишеться в будь-який інтер''єр кімнати, займе трохи простору і послужить додатковим місцем для друзів, що раптово нагрянула компанії.

 


Практичність крісла-мішка для використання у дитячій кімнаті очевидна:
*Якщо дитина вимаже чохол, його буде нескладно почистити в домашніх умовах.
* Завдяки якісному наповнювачу, розпиленим гранулам пінополістиролу, всередині мішка не утворюється пліснява, не розмножуються грибки і не збирається волога, а також пінопластові кульки мають теплоізолюючі властивості. Всі ці аспекти найбільш важливі для батьків, чиї діти страждають на алергію.
*Довговічність безкаркасних меблів. Як правило, бін-бенгі з дитячих колекцій виготовляються із міцної тканини для уникнення розривів чохла під час активних ігор малюка.
*Крісла-мішки допоможуть заощадити корисний простір. Замість громіздкого дивана або каркасних крісел, Ви можете придбати пару м''яких пуфів та з їх допомогою організувати повноцінне місце відпочинку та можливість усамітнення відразу для двох дітей, не займаючи при цьому великої площі та залишаючи більше простору для дитячих ігор.

 

 


Як бачите, крісла-мішки в дитячій можуть бути не тільки зручними місцями для комфортного розташування дитини та відпочинку в корисній для здоров''я позі, а й яскравими акцентами. Бін-бенг стане незабутньою, оригінальною та незвичайною плямою в кімнаті, ігри та відпочинок з якою, малюк зможе організувати за своїм смаком, так само в нашому каталозі ви можете знайти крісла мішки для садків, шкіл та всебних закладів.Вам буде цікаво: